http://www.immeindia.com/

W listopadzie i w grudniu 2012 r. w Zespole Szkół nr 1 w Stobiernej odbyły się dwa konkursy:                       

Gminny Konkurs Plastyczny

Janusz Korczak widziany oczami dziecka

inspirowany Rokiem Janusza Korczaka

 

na który wpłynęło 48 prac wykonanych przez dzieci w wieku 7-10 lat ze świetlic  działających w następujących szkołach:

 

Zespół Szkół w Zaczerniu

Zespół Szkół w Jasionce

Zespół Szkół w Nowej Wsi

Zespół Szkół w Wólce Podleśnej

Zespół Szkół w Łące

Zespół Szkół nr 2 w Stobiernej

Zespół Szkół nr 1 w Stobiernej

 

W wyniku prac konkursowych przyznano :

I miejsce

Alicja Tereszkiewicz

Kl.IIa ZS w Zaczerniu

op. Izabela Pasierb

Andżelika Ożóg

Kl.III ZS nr 2 w Stobiernej

op. Renata Zielińska

Marcelina Drupka

Kl.III ZS nr 2 w Stobiernej

op. Renata Zielińska

 II miejsce

Erwin Somerlik

Kl.III ZS nr 2 w Stobiernej

opiekun Anna Pleśniak

Karolina Błoniarz

Kl.III ZS w Jasionce

opiekun Marzanna Knap

Piotr Piątek

Kl.III ZS w Jasionce

opiekun Marzanna Knap

 

III miejsce

Jagoda Mazur

Kl.I ZS w Wólce Podleśnej

op. Małgorzata Kowal

Jakub Surowiec

Kl.II ZS w Wólce Podleśnej

op. Maria Drzał

Oliwia Koszulińska

Kl.III ZS w Wólce Podleśnej

op. Anna Mitał

Wyróżnienia:

Oliwia Goclon

Kl.II ZS nr 1 w Stobiernej

op. Michał Jaworski

Oliwia Chmiel

Kl.I ZS nr 1 w Stobiernej

op. Michał Jaworski

Kornelia Cisek

Kl.I ZS w Wólce Podleśnej

op. Małgorzata Kowal

Emilia Guzek

Kl.III ZS nr 2 w Stobiernej

op. Renata Zielińska

Wiktoria Warchoł

Kl.III ZS nr 2 w Stobiernej

op. Anna Pleśniak

Emilia Madej

Kl.IIIb ZS w Zaczerniu

op. Izabela Pasierb

Rozalia Podsiadło

Kl.IIa ZS w Zaczerniu

op. Izabela Pasierb

Zuzanna Synoś

Kl.II ZS w Nowej Wsi

op. Aneta Dziurska

Julia Bielenda

Kl.III ZS w Łące

op. Magdalena Gaweł-Stochla

 


 

Gminny Konkurs Plastyczny

ANIOŁ BOŻEGO NARODZENIA,

 

na który wpłynęło 86 prac z 9 szkół Gminy Trzebownisko:

 

Zespół Szkół w Zaczerniu

Zespół Szkół w Jasionce

Szkoła Filialna w Terliczce

Szkoła Podstawowa w Trzebownisku

Zespół Szkół w Wólce Podleśnej

Zespół Szkół w Łące

Zespół Szkół w Łukawcu

Zespół Szkół nr 2 w Stobiernej

Zespół Szkół nr 1 w Stobiernej

 

W wyniku prac konkursowych przyznano :

W kategorii klas I-III sp

I miejsce

Paulina Durak

Kl.II Szkoła Filialna w Terliczce

op. Jadwiga Kawalec

Kasjan Śliż

Kl.II ZS nr 1 w Stobiernej

op. Marta Migut

Andżelika Ożóg

Kl.III ZS nr 2 w Stobiernej

op. Renata Zielińska

Jakub Bojda

Kl.III Szkoła Filialna w Terliczce

op. Bogumiła Drupka

 

II miejsce

Kacper Sowa

Kl.I ZS w Łące

op. Magdalena Sądy-Pytko

Kacper Bułaś

Kl.II ZS nr 1 w Stobiernej

op. Ewa Kozioł

Dominika Szajnar

Kl.III ZS nr 1 w Stobiernej

op. M.Szybisty

Dominik Baran

Kl.III Szkoła Filialna w Terliczce

op. Bogumiła Drupka

III miejsce

Klaudia Gębska

Kl.III ZS w Łukawcu

op. Teresa Wnęk

Edyta Matuła

Kl.II I ZS nr 2 w Stobiernej

op. Renata Zielińska

Oliwia Sutyła

Kl.II ZS nr 1 w Stobiernej

op. Marta Migut

Aleksandra
Orzech

Kl.II ZS w Jasionce

op. Katarzyna Birecka -Lech

Wyróżnienia:

Oliwia Baran

Kl.III ZS w Jasionce

op. Urszula Tuleja

Oliwia Chmiel

Kl.I ZS nr 1 w Stobiernej

op. Ewa Kozioł

Weronika Salach

Kl.IIIa SP w Trzebownisku

op. Helena Niemiec

Julia Grata

Kl.IIb ZS w Jasionce

op. Lucyna Skiba

Julia Bielenda

Kl.I ZS w Łące

op. Magdalena Sądy-Pytko

Oskar Lis

Kl.I ZS nr 1 w Stobiernej

op. Ewa Kozioł

Aleksandra Piekło

Kl.II ZS w Wólce Podleśnej

op. Maria Drzał

Jakub Piekło

Kl.III ZS w Wólce Podleśnej

op. Anna Mitał

Weronika Pokrzywa

Kl.II SP w Trzebownisku

op. Iwona Lewandowska

Oliwia Gunia

Kl.I ZS w Łukawcu

op. Anna Koryl

Klaudia Bal

Kl.IIIa ZS nr 1 w Stobiernej

op. Małgorzata Szybisty

Paula Piatczyc

Kl.II ZS w Łące

op. Renata Rzeszutek-Lech

Jakub Koryl

Kl.III ZS w Łukawcu

op. Teresa Wnęk

Patrycja Tęczar

Kl.IIIb ZS nr 1 w Stobiernej

op. Magdalena Tomasik

Jakub Oboz

Kl.IIIb ZS nr 1 w Stobiernej

op. Magdalena Tomasik

Mikołaj Szybisty

Kl.I ZS nr 1 w Stobiernej

op. Ewa Kozioł

Izabela Kołodziej

Kl.I ZS nr 2 w Stobiernej

op. Barbara Steciuk

Maciej Ożóg

Kl.I ZS nr 2 w Stobiernej

op. Barbara Steciuk

Oliwia Szybisty

Kl.II ZS nr 2 w Stobiernej

op. Anna Rogowska

Michał Zieliński

Kl.IIa ZS w Zaczerniu

op. Grażyna Rojek

Marcel Więcek

Kl.II ZS nr 1 w Stobiernej

op. Marta Migut

Kacper Dudek

Kl.I ZS w Łące

op. Magdalena Sądy-Pytko

W kategorii klas IV-VI sp

I miejsce

Weronika Rzeszutek

Kl.VI ZS nr 2 w Stobiernej

op. M. Gomółka

 II miejsce

Aleksandra Trojnar

Kl.V ZS w Łące

op. Joanna Durak

Izabela Kocój

Kl.V ZS w Łące

op. Joanna Durak

 III miejsce

Jakub Śliz

Kl.V ZS w Łące

op. Joanna Durak

 


 

Friday the 25th. . Joomla 3.0 templates. All rights reserved.