.

tu

Dzień Wiosny

W tym roku wiosna zawitała do nas z opóźnieniem. My też powitaliśmy ją później, bo 15 kwietnia. W przybranej kwiatami sali gimnastycznej odbył się konkurs na najlepsze przebranie. Wyróżnili się w nim uczniowie klas młodszych, którzy w barwnych kostiumach i fantazyjnych nakryciach głowy utworzyli wiosenny korowód.

Uczniowie mieli też okazję do zaprezentowania talentów taneczno-wokalnych w konkursie Mini Playback Show. Zabawny występ chłopców z klasy II gimnazjum porwał publiczność do zabawy. Pięknie zaprezentowali się także uczniowie z klasy III gimnazjum – Joanna Chmiel, Justyna Frąckowiak i Patryk Mazgaj, którzy wykonali na żywo piosenki po angielsku i po polsku.

Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymali słodkie upominki, a klasy pamiątkowe dyplomy „Za wywołanie wiosny”.

Galeria

 


 

Zespół Szkół Nr 1 w Stobiernej 357 , 36-002 Jasionka, woj. podkarpackie
telefon/fax: (17) 77-23-838, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , sekretariat czynny: pn – pt, w godz: 7.30 – 15.30